В Ізюмському районі продовжується Німецько-Українська співпраця

В Оскільському психоневрологічному інтернаті відбулося велике свято – відкриття відремонтованого другого поверху 1 блоку для людей з особливими потребами та закладання капсули часу в фундамент корпусу №5.

Повідомляє сайт ІЗЮМ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

На свято прибули: заступник генерального консула Німеччини в України Пітер Шмаль, керівники проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» (GIZ), директор департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага, керівники району Любов Шамрай і Сергій Дуванський, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов та інші офіційні особи.

Завдяки грантового проекту німецького уряду GIZ  відреконструйовані та оснащенні кімнати для проживання, ванні кімнат, і, передусім, кімнати для особистого догляду. Відтепер особи з особливими потребами будуть перебувати в інтернаті у більш комфортних умовах. Як зазначив директор департаменту соцзахисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага «Такі умови навіть вдома надати не можливо».

Вихованці інтернату в знак вдячності підготовили концерт та подарунки, які були зроблені власними руками. Цього дня також  відбулося закладання капсули часу у фундамент корпусу №5 інтернату  на термін понад 200 років. Як зазначили керівники проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що це у них така традиція.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)