В Ізюмі капітально відремонтують міську лікарню

Плідна співпраця керівництва Харківської ОДА та міської влади, стала результатом перемоги спільного проекту по капітальному ремонту стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні на конкурсі, що фінансується з Державного фонду регіонального розвитку.

Повідомляє сайт ІЗЮМ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Ізюмської міської ради.

Загальна вартість проекту становить більш ніж 30 млн. грн., з них понад 3 млн. грн. – це кошти виділені із місцевого бюджету. Тобто, це найбільша інвестиція в галузь медицини нашого міста за останні десятиліття.

Як зазначила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, під час свого перебування в Ізюмі, найближчим часом будуть проведені тендерні процедури, і вже за декілька тижнів в лікарні розпочнуться роботи.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко розповів, що в 2017 році, за багато попередніх років, питання медицини, а також відновлення і розвитку закладів охорони здоров’я в Ізюмі для міської влади є пріоритетним.

Окрім капітального ремонту лікарні міська влада приступила до заміни каналізації і завершує будівництво котельні на альтернативному паливі, а також встановлює новий паркан вздовж медичного комплексу.

Головний лікар Ізюмської ЦМЛ Дмитро Зінов’єв зазначив, що на даний моент приміщення Центральної міської лікарні, прийшли в занедбаний стан, як зовні, так і всередині. На жаль, всі ці фактори негативно впливають на умови надання медичних послуг і лікування пацієнтів не тільки міста Ізюма, а й жителів Ізюмського, Барвінківського і Борівського районів.

Тож, проведення капітального ремонту стаціонарного корпусу Ізюмської ЦМЛ надасть можливість створити комфортні умови для надання якісних медичних послуг та лікування пацієнтів. А також, створити на базі Ізюмської міської лікарні сучасний заклад охорони здоров’я європейського рівня.

Джерело: ІЗЮМ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)